Wilt u direct een afspraak met een werkgeversadviseur in uw vakgebied? Neem dan contact met ons op via de onderstaande gegevens.

Hanan Chihi

Tel: 06 -31 76 92 28
E-mail: hanan.chihi@sittard-geleen.nl

Werkgeversadviseur voor de sectoren Bouw, ICT, Transport & Logistiek en Veiligheid

Mail Hanan

Yvonne Cootjans

Tel: 06 - 15 23 69 53
E-mail: yvonne.cootjans@sittard-geleen.nl

Werkgeversadviseur voor de sectoren Horeca, Schoonmaak en Zorg.

Mail Yvonne

Aziza Bahir

Tel: 06 -15 61 66 11
E-mail: aziza.bahir@sittard-geleen.nl

Werkgeversadviseur voor de sectoren Industrie/Automotive, Onderwijs, Overheid en Transport (personenvervoer)

Mail Aziza

Stephan Dirix

Tel: 06 -24 77 64 15
E-mail: s.dirix@vixia.nl

Werkgeversadviseur voor de sectoren Detailhandel, Groen, Techniek en Zakelijke DV

Mail Stephan

Richard van Eeden

Tel: 06-58 07 64 58
E-mail: richard.vaneeden@sittard-geleen.nl

Werkgeversadviseur doelgroep jongeren

Mail Richard

Timo Hesemans

Tel: 06 -50 20 32 86
E-mail: timo.hesemans@sittard-geleen.nl

Arbeidsanalist en Projectmedewerker en Grensoverschrijdende Arbeidsbemiddeling

Mail Timo

Lars Offermans

Tel: 06-15 83 37 28
E-mail: lars.offermans@sittard-geleen.nl

Social Return On Investment functionaris Westelijke Mijnstreek

Mail Lars

Sibylle Buck

Tel: 06 -55 48 96 55
E-mail: sibylle.buck@sittard-geleen.nl

Projectleider Werkgeversservicepunt Westelijke Mijnstreek

Mail Sibylle

Herbert Hoofwijk

Tel: 06 -28 52 67 25
E-mail: herbert.hoofwijk@sittard-geleen.nl

Unitcoördinator WSP

Mail Herbert