Wilt u direct een afspraak met een werkgeversadviseur in uw vakgebied? Neem dan contact met ons op via de onderstaande gegevens.

Hanan Chihi

Hanan Chihi

Tel: 06 -31 76 92 28
E-mail: hanan.chihi@sittard-geleen.nl

Werkgeversadviseur beveiliging, bouw, groen, techniek en transport en logistiek

Mail Hanan

Stephan Dirix

Tel: 06 -24 77 64 15
E-mail: s.dirix@vixia.nl

Werkgeversadviseur sociale werkvoorziening

Mail Stephan

Richard van Eeden

Tel: 06-58 07 64 58
E-mail: richard.vaneeden@sittard-geleen.nl

Werkgeversadviseur / doelgroep jongeren
Contactpersoon: doelgroepregister
Projectteam  Kom’mit
Contactpersoon: Voordeel & Vervolg

Mail Richard

Lars Offermans

Tel: 06-15 83 37 28
E-mail: lars.offermans@sittard-geleen.nl

Werkgeversadviseur detailhandel, ict, industrie, onderwijs, overheid, personenvervoer en zakelijke dienstverlening.
Contactpersoon voor statushouders en social return.

Mail Lars

Timo Hesemans

Tel: 06 -50 20 32 86
E-mail: timo.hesemans@sittard-geleen.nl

Werkgeversadviseur functiecreatie

Mail Timo

Yvonne Cootjans

Tel: 06 - 15 23 69 53
E-mail: yvonne.cootjans@sittard-geleen.nl

Werkgeversadviseur horeca, schoonmaak, uitzendbureaus en zorg

Mail Yvonne

Sibylle Buck

Tel: 06 -55 48 96 55
E-mail: sibylle.buck@sittard-geleen.nl

Projectleider Werkgeversservicepunt Westelijke Mijnstreek

Mail Sibylle